FacebookTwitter

2002 yılından itibaren perde sektöründe faaliyet gösteren firmamız, sürekli gelişen ve sektörün ihtiyacı olan mekanik perde, stor perde, mikro ve ahşap jaluzi, zebra perde, motorlu perde sistemleri imalatı ve dağıtımı yapmaktadır. Stor perde koleksiyonumuz dünya trendine uygun ve en yüksek standartlarda hazırlanmaktadır. Tüm stor ve zebra perde koleksiyonumuz stoklarımızda hazır bulunmakta olup, en yeni trendlere paralel olarak, sürekli yenilenmektedir. Akdeniz bölgesinde, sektöründe kendi özel koleksiyonumuzla hizmet vermekteyiz. Müşteri portföyünde bölgedeki seçkin mefruşat mağazaları,mimari proje ofisleri, oteller ve yapı firmaları bulunmaktadır.

Genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile sektördeki yenilikleri, müşterilerine en iyi hizmetle, en hızlı şekilde sunmaktadır.

Misyonumuz:

Müşteri memnuniyeti çerçevesinde en iyi iletişimle, günün talebine uygun, kaliteli ürünler sunmaktır. Günümüz rekabetçi koşullarında piyasa şartlarına uygun, en iyi kalitedeki ürünü en cazip fiyata siz değerli müşterilerimize sunmak, bizim için haklı bir gurur sebebidir. Doğruluk, dürüstlük ve çalışkanlıktan hiçbir zaman ödün vermeden bugünlere gelen Osmanlı Stor çalışanları kalite, anlayışından hiçbir zaman ödün vermemiş ve vermeyecektir.

En önem verdiğimiz değer ve kalite anlayışımız, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak, onların bize karşı duydukları güveni hak etmek ve onların memnuniyetlerini en üst düzeylere taşıyarak sürekli gelişmeye açık olmaktır.

FacebookTwitter