FacebookTwitter

Somfy Tasarruf Sağlar

Kolay montaj, uzun süreli kullanım, enerji tasarrufu ve güvenlik sağlayan Somfy, motorizasyon sistemlerinde birçok seçenek sunmaktadır. Otomatik ayarlama, uzaktan kontrol, farklı perdeleri aynı kumanda ile optimize etme başta olmak üzere, güvenlik açısından da kullanıcılara önemli faydalar sağlayan Somfy ile motorizasyon 35 yıllık tecrübe ile garantili bir şekilde sunulmaktadır.

altus_image

Somfy ile Motorizasyon

Dünyanın önde gelen motorizasyon üreticileri arasında yer alan Somfy, uzun ömürlü, güvenli ve fonksiyonel sistemler üreterek, perdelerin uzaktan kumanda ile kontrol edilmesini sağlamaktadır. Motorizasyon sistemleri ile kullanıcılara hem konfor hem de güvenlik açısından avantaj sunan Somfy, farklı kullanım alanlarına hitap ederek, perdeleri tek kumanda ile kontrol etmeyi de sağlamaktadır.

Somfy Stor Perde Motorları

Somfy Motorizasyonun Avantajları

Farklı ihtiyaçlara yönelik motor yelpazesine sahip olan Somfy, 35 yılı aşkın tecrübesi ile kullanıcılara birçok avantaj ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

  • Kumaşın zarar görmesini engellemek için yavaş hareket eder.
  • Dış mekan kullanımlarında çarpmayı önleyici korumaya sahiptir.
  • Panjur motorları, herhangi bir engelle karşılaşırsa, perdenin zarar görmesini engellemek için otomatik olarak durur.
  • Evde kimse olmadığı zamanlarda da evde biri olduğu izlenimini vererek güvenlik sağlamak ve ısı tasarrufu yapmak için açılma ve kapanma saatleri zamanlanabilir.
  • İç mekanın farklı bölümlerinde bulunan perdelerin kontrolünü tek bir kumanda ile yapabilmeyi sağlar.
  • Uzaktan kontrol kumandası, minimum düzeyde güç harcayarak, enerji tasarrufu sağlar.
  • Somfy motorizasyon sistemi, zamanlama ayarı ile belirlenen saatlerde perdenin otomatik olarak açılmasını ve kapanmasını sağlayarak, iç mekanlarda güneş ışığından yararlanma düzeyini kontrol eder.

Panjur, jaluzi ve stor perdeler başta olmak üzere, iç ve dış mekanlarda kullanılan perdelerde uzun kullanım ömrü ve garanti sunan Somfy motorizasyon sistemleri, perdelerin hızlı yıpranmasını ve zarar görmesini de engellemektedir.

FacebookTwitter