FacebookTwitter

Siluet Perde

Siluet perdeler, zebra perdeler gibi hem güneşlik hem de perde olarak kullanılabilir. Polyester kullanılarak üretilen siluet perde, sade ve desenli çeşitlere sahiptir.

Motorlu mekanizma kullanılarak üretilebilen bu perdeler, kullanımda kolaylık sağladığı gibi, iç mekanlarda estetik bir görüntü yaratır. İstenilen desenler ile tasarlanabildiğinden, kişisel zevklere göre üretim imkanı da sağlar.

Siluet perde dekorasyona önem verilen evlerde sık kullanıldığı gibi, hem rahat kullanım hem de estetik görünümü sayesinde iş yerleri için de idealdir.

Siluet Perdenin Tül Perdeye Göre Avantajları

  • İç mekan dekorasyonunda birçok alternatif sunar. Desenli türleri ile ev ve ofislerde özgün ve estetik bir görünüm sağlar.
  • Hem perde hem de güneşlik olarak kullanılabildiği gibi, motorlu perde sistemleri ile de kullanım kolaylığı oluşturur.
  • Polyesterden üretildiği ve apre kaplama kullanıldığı için kullanım ömrü tül perdeden çok daha uzundur.
  • Temizlikten sonra, ütülemeye gerek kalmaz.
  • Siluet perdelerin montaj işlemi kolaylıkla yapılabilir.

Siluet Perde Temizliği Nasıl Yapılır?

Diğer stor perde türlerinde olduğu gibi, siluet perdeler için de yıkama işlemi yapılmaz. Perdeye zarar veren bu durum yerine, silme uygulaması ile temizlik sağlanır. Alkole batırılmış yumuşak bir bezle kolaylıkla temizlenebilen siluet perdelerin, sık sık tozunun alınması, kirlenmesini engelleyecektir.

Düz Seri

Düz Silüet perdeler, daha sade ve modern mekanlar için oluşturulan seridir. Kullanımı kolay ve pratiktir. Siluet Düz Perde Modelleri İçin Tıklayın

Desenli Seri

En son trendlere göre hazırlanan desenli silüet perdeler, dijital baskı tekniği kullanılarak oluşturulmuştur. Birbirinden farklı bir çok desenden oluşan koleksiyon mekanlarda modern, estetik ve sıra dışı bir görünüm sağlar.

Bunun yanı sıra firmalar, iş yerleri ve ofisler için perdenin üzerine  her türlü logo baskı çalışması , özel tasarım çalışmaları yapılmaktadır. Siluet Desenli Perde Modelleri İçin Tıklayın

FacebookTwitter